shitet karriga per kompjuter

Shitet nga: aaa 18 Tet 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Eshte e re dhe e paperdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim