shitet tavolina e drurit

Shitet nga: tavolina 25 Nën 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim