tavolin e kompjuterit

Shitet nga: Nafize 24 Maj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin per kompjuter me gjersi 60cm dhe gjatesi 132cm ngjyre krem. Te interesuarit le te kontaktojn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim