tavolin per sallon zyra

Shitet nga: kadri 05 Jan 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin gjami me dru per sallon per zyra shum e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim