tavolin

Shitet nga: tavolina 27 Mar 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavolin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim