tavolina+karrige

Shitet nga: xxxx 03 Jan 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes dy tavolina nga kater karrige Jan shum pak te perdorshme qmimi per nje koplet eshte 60€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim