tavolina+karrika

Shitet nga: blerim 01 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim