tavolina&karrika

Shitet nga: perparim 22 Gsh 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Veq ni vere jon te peredorta thuj se treja jon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim