tavoline per dhome dite

Shitet nga: ramadan 19 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavoline per dhome dite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim