tavoline me 6 karriga

Shitet nga: fion 09 Dhj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolinen me 6 karriga ne gjendje shume te mire
me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim