tavoline mekater karrige

Shitet nga: Learti 01 Mar 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet tavolina me 4 karrige prodhim italian cmimi 350 euro jemi ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim