tavoline/tryeze per buke

Shitet nga: tini 04 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavoline/tryeze per buke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim