tavoline

Shitet nga: ramadan 11 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavolinen per dhome te dites
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim