tavoline

Shitet nga: ramadan 05 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavoline per dhome dite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim