urgjent shitet me çmim shume te voliteshem

Shitet nga: tefik 10 Pri 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e ditës shumë pake e perdorur , tavolina eshte bler ne mobileri 130E shitet vetem per 35 euro per te interesurit mundet te jete dhe pak qimi i diskutushem .. Tavolina nuk eshte e demtuar askund, shitet per arsye se kam blere nje tavolne tjeter dhe nuk ka vende ku ta le ,tavolina eshte e gjat 1m e 20 cm ndersa e gjere eshte 60 cm...
.Munedi te na kontaktoni edhe ne viber 044987058 ose 044178094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim