Dekorime dhe Zbukurime me Cmime Ekskluzive

Shitet nga: Enis 01 Maj 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shitet Llampa e Dhomes se Dites me cmim 35 Euro.

Shitet karriga e vogel e drurit me material lekure me cmim 10 Eur.

Shiten Dy Piktura me cmim nga 12.5 Euro.

Shitet Ora e Murit me harte te Kosoves me cmim 10 Euro.

Shiten Vazot ekskluzive dhe Dekorimet e tjera te baneses secila me cmim nga 6 Euro.

Shitet Peshorja funksionale me cmim 10 Euro;

Shitet Shporta metalike e mbeturinave me cmim 10 Euro; dhe

Shitet Aparati Ekskluziv per nevoja shtepise/zyres per Kafe Espresso dhe Makiato i firmes Amerikane Rowenta me cmim super-ekskluziv 99 Euro.

Te gjitha keto orendi jane ne gjendje te rregullt dhe te mirembajtura jashtezakonisht mire dhe shiten me cmime jashtezakonisht te volitshme.

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrin e telefonit 044 879 423 nga ora 09.00-22.00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim