Jastaka kecele tentena per tavolina mindila

Shitet nga: Nadire 13 Sht 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shiten urgjent 3 jastaka, 1 kecele të punuar me grep, 1 komplet tentena për tavolina duke përfshirë mindilat dhe 4 tavolinat të punuara me miqik , mindila për jelek të arit, etj. Për më shumë shih në foto, janë të pa përdorura.
Qmimi sipas marreveshjes, shiten lir.
Nadirja
044/541-258, mundeni me kontaktu edhe në viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim