Kuti per zarfe

Shitet nga: Zana 19 Dhj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shitet kutia per zarfa (perdoret per darsma, kanagjegje e ahengje te ndryshme per vendosjen e zarfave qe pranoni dhurate). Cmimi 12 Euro .. ne Grand Decor te njejten e gjeni 25 euro.

Shiten edhe 2 shportat per embelsira apo dekorime tjera 2 euro secila.
Nese i bleni te gjitha cmimi 15 euro per kutine dhe 2 zarfat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim