Mbulesa 2 kompleta

Shitet nga: Emi 20 Gsh 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Mbulesa per ganitur 3,2,2,1 dhe tjerat 3,2,1,1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim