Mbulesa dhe tepih te ndryshem

Shitet nga: Emi 20 Gsh 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Mbulesa tepih te ndryshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim