Mbulesa per kauqa

Shitet nga: xxxxx 07 Nën 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shes mbulesa per kauqa per dy tresha dhe nje fotele, mbulesat jane te reja te perdorura shume pak ,shiten urgjent dhe me cmim shume te lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim