Peliqe - Jambolija te Greqise

Shitet nga: genc Sot 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
shiten 5 jambolija te perdorura mirepo ne gjendja te mire. Ngjyre te bardha dhe ngjyre kafe nga Greqia, kualitet i mire dhe 100% lesh.

Qmimi euro 8 per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim