Realizo enderren tende per nje shtepi/banes te

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blej24.com 31 Jan 10:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Firma Blej24 bene realizime intersante dhe inovative pa u duke kabllat e shemtuar si dhe bene komplet shtrirjen e kabllave satelitor dhe kabllor HD, sistem zerimi Dolby Surround 5.1 ose 7.1 me paisje profesionale, finalizimin e punes me montimin e Smart televizorave HD dhe 3D neper dhoma dhe lidhjen e tyre me resiver (te mshefun) pa u duke kabllat.
Blej24 ju ofron konsulta dhe ide inovative per lidhjen dhe komandimin e paisjeve tuaja si dhe kemi alarme profesionale qe ne rast alarmi nga hajni ose vershimi me uje therret ne 10 numra telefoni si dhe kemi kamera vezhguese per mbikqyrje te objektit. Poashtu ne program kemi edhe (korniza) drita per pllafon, kuzhine, jashte shtepis dhe drita per oborre me 3 vite garancion.
E gjithe kjo me se miri mund te realizohet gjate punes se vrazhde dhe renovimeve. Ne raste te vecanta edhe pas perfundimit te punes ne objekt! Blej24 posedon paisjet origjinale nga Gjermania dhe Holanda me garancion qe mundesojn keto realizime interesante.
Shkollimi dhe pervoja afer dy dekada (afer 20 vite) ne Gjermani ne kete drejtim eshte VIZIT KARTELA e BLEJ24!
Pune profesionale, me pergjegjsi, perkushtim dhe transparence.

www.blej24.com
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene - E Premte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00

Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 14 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Kur të mbërrini te Furra Qerimi 2, vazhdoni rrugën edhe 30-40m deri te Super Marketi - Rio Market (që është në anën e majtë). Menjëherë pas Rio Market ktheheni majtas në rrugën me katror (kocka) dhe vazhdoni 50m deri te tabela jonë Blej24.
(Vizitoni webfaqen tone, ne Kontakt, dhe ndiqni videot se si te vini tek ne)
Tek ne gjithashtu mund të bëni edhe riparimin e LCD dhe Plazma televizorave me pjesë të reja dhe origjinale.

Shiko me shume referenca nga ne, duke klikuar ketu

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim