Set qarqafash kualitet nga Turqia.

Shitet nga: Muhamed 12 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
jan tri sete dy tbardha dhe njo e pembe.

qmimi per te bardhat : 50
qmimi per te pembet: 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim