Shiten 2 tepihe

Shitet nga: Sevda 26 Jan 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shiten dy tepihe te blere para Dy muajve me dimension 3 me 2 dhe 2.30me 1.60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim