Tepih , dhe perdet

Shitet nga: Enisa 31 Tet 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shes tepih, gjatesi 2 me 3 m. Tepih 75 euro

Kurse perdet esmeralda 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim