Tepiha

Shitet nga: Amar 22 Mar 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Te gjitha keto vetem per 110€ . Staza te shkallve 15 . Rrumbullak . Dy per koridore njeri 2,50 i gjate 1,50 i gjer dhe tjetri qe jane 2 copa te njejta 2,50 i gjate dhe 1m i gjer
Dhe tepih per sallon 2,90 i gjat 2m i gjer . Jane ne gjendje shum te mir per me shum na kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim