batnije

Shitet nga: arta 19 Shk 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shes qebet per sallon per 3,2,2 dhe 1 te ruajtura mire si te reja ngjyre krem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim