mbulesa per kauqa

Shitet nga: Xxxxx 19 Tet 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shes mbulesa per dy tresha dhe nje fotele siq shihet ne foto.Mbulesat jane shum pak te perdorura jane ngjyre kafe e mbyllt .Shiten shume lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim