███ Kopsht per femijen tuaj Kopshti ART ███

Shitet nga: DGT - Music 01 Tet 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
~ Kopsht për fëmijë ~

Tani është hap kopshti më i ri për fëmijë në Prishtinë - Veternik , afër qendrës Gorenje . Bëjmë pranimin e fëmijëve nga mosha 1-6 vjet . Kopshti plotëson të gjitha kushtet e nevojshme për edukimin e
fëmijëve :
Mësim-edukim, gjuhë angleze, muzikë - argëtim, shëtitje, kontroll mjekësore nga doktorresha e mjekësis familjare, ushqim i aprovuar nga pediatri , hapësir ( oborr ) për argëtim etj ..
Kopshti posedon dhe kursin për muzikë - Piano.
Kopshti përbëhet nga një staf i përkryer i edukatoreve të cilat janë të diplomuara dhe me përvoj pune . Jemi emër i ri me përvoj të vjeter.
Ejani na vizitoni , që ju të ndiheni sa më të sigurt për fëmijët tuaj .

Prishtinë Veternik .
+37745/555/466
+37744/195/800
kopshtiart@gmail.com

Për ti ndjekur aktivitetet tona
Facebook :

https://www.facebook.com/kopshtiart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim