Bicikleta per femi

Shitet nga: Skend 25 Nën 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
shesum bicikleta te reja per femi
te sapo ardhun nga London
bicikleta ka mbrojtjen per mos rreximin e femiut
ka 3 pulla me ngjyra te ndryshme te cilat
leshojn 3 muzika te bukura te ndryshme
bicikleta ka nje fuz e cila rrutullohet kur ec bicikla
poashtu bicikleta ka nje mbrojtje mbi kok nga dielli ose kunder shiut gjithashtu bicikleten mund ta perdorni edhe si kolic per femi poashtu bicikleta ka nje vend mrapa ku mund ti lehen gjerat e femiut bicikleta eshte shum e qendrushme dhe e fort per qfardo peshe te femiut qmimi 37 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim