DJEP ( BESHIK )

Shitet nga: sumeja 16 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

119,9 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Shitet Beshiku [ Djepi ] per bebe dhe femije te vegjel
I sapo punuar nga Fabrika e Metalit.
I gjithe materiali eshte metal { Heker } dhe i ngjyrosur.
Ne gjendje perfekte.
Qmimi i diskutushem.... !
Viber 0037745651836
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim