Hulaja moderne per sezonen verore transporti grati

Shitet nga: hamdia 14 Gsh 07:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
marojm hulaja me porosi jon shum te sigurta dhe qmimi shum i arsyshum

044 456 333 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim