Jastak per gjidhenje

Shitet nga: Dita 22 Nën 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Jastak per gjidhenje qe mund me perdor per tri menyra: mi jep bebes gji dhe me lan beben mbi te per te gegsuar beba dhe gjat shtatzanis me mbajt ndermjet kembeve ose ner stomak. Jastaku nuk esht hiq bi perdorur per arsye se e kam pas beben te veshtir dhe.per ket arsye nuk me esht nevoit. Kallefi i jastakut pastrohet e ka me zingjir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim