Jeep per te Femije deri 8 vjec

Shitet nga: Amar 20 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
shes veturen per femije ne gjendje shum te mire eshte e perdorur ekstrem kohe e shkurter afersisht 2 muaj eshte deri ne moshen 8 vjece ka mbushesin e vet baterin e ka te fort shum plus 1 bateri 6 V gratis Jeep eshte 12V ka ndrusin per ngadal dhe turbo shkon edhe mrapa qmimi eshte fiks !!!

Jeep eshte i madh jo i vogel !!!


044843502 dhe viber. 049160544
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim