Karroc për fëmij..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kujtim statovci 12 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Shes karrocen per femij eshte shum e rujtun dhe shum e pershtatshme, e re ka kushtu 500euro eshte e firmes chicco.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim