Kepuce Ortopedike

Shitet nga: Binaku 23 Qer 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Prodhoj te gjitha llojet e kepucav ortopedike,masa merret ne menyr laserike, ne menyr klasike dhe ne menyr me gips ,prej rasteve ma te leta deri te rastet me te renda shkurtima kepuc per diabetiket (sheqerashat),kepucat jan te gjitha lekur dhe 100% ortopedike me provoj pune mbi 4 dekada(42vite) ju mirpresum Binkau.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim