LODRA,KENDE FEMIJESH,TRAMBOLINA,LABIRENTE...

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MSA Company 26 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
MSA Company-SHKUP, nga Maqedonia, prodhon lojëra me cilësi të lartë dhe me kualitet të sigurtë nga më të ndryshmet, si kënde për fëmijë dhe cdo gjë që nevojitet për një qendër rekreativ fëmijësh. Gjithe kjo realizohet sipas porosisë/dimensioneve dhe që juve ju nevojitet, vecanërisht në restorante, qëndra tregtare e kopshte për fëmijë. E vecanta për këtë vit është edhe ndërtimi I këndeve për fëmijë tek pushimoret periferike dhe te pompat e Benzinës, tek restorantet ku qytetarët ndajnë kohën që të drekojnë me familjet e tyre.

Nëse jeni të interesuar ose keni ndërmend të ndërtoni një kënd shumë të vecantë lodrash, mund të na kontaktoni përmes numrit te tel:

+38978226976, e-mail: shitje@msakompani.com, si dhe adresa e facebook; MSA Company.

Shkup, Maqedoni

Mos hezitoni të ka kontaktoni

Jeni të mirëseardhur.

Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim