Lodra me Shumic

Shitet nga: bs 05 Jan 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Lodra me shumicë nga pambuku Lodrat janë të llojëllojshme, dhe madhesi të ndryshme.
Lodra me shumicë, për Dyqane si dhe Kopshte fëmijesh.
Qmimet për lodra me shumicë: 0.80€-1.70€-4
2.70-6.00€.
Kontakti tel: 049575900
Facebook:   https://www.facebook.com/Lojrat2017/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim