Lodra per femije

Shitet nga: L 23 Maj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Shiten lodra per femije.
Jane ne gjendje krejtesisht te re.

Eshte shitur trotineti dhe bicikleta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim