Motor; Vetura herby dhe Trotineti

Shitet nga: Drita 18 Shk 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Lodrat jane te reja dhe shume pak te perdorura, te mbajtura mire dhe te pa gerrithura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim