Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MSA Company 18 Gsh 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
MSA Company, është kompani e cila merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për ta dhe argëtimin e tyre. Vec këndeve për fëmijë nëpër parqe dhe ambiente të hapura, MSA Company bën ndërtimin e lodrave edhe në ambiente të brendshme, aty ku juve ju përshtatet, në hapsirën që ju keni ndarë për argëtim të fëmijëve.
MSA Company ndërton lodra, kënde për fëmijë kudo që juve ju nevoitet, vecanërisht në restorante, qëndra tregtare e kopshte për fëmijë. E vecanta për këtë vit është edhe ndërtimi I këndeve për fëmijë tek pompat e Benzinës, aty tek restoranti ku qytetarët kanë ndarë mendjen të drekojnë me familjet e tyre.
Nëse jeni të interesuar ose keni ndërmend të ndërtoni një kënd shumë të vecantë lodrash, mund të na kontaktoni përmes facebook-ut MSA Company, Prishtinë, Kosovë, ose në numrin e tel… +386 49 743 700

Veç kësaj, MSA Company vjen edhe me një project të ri në kuadër të së ciliit hyn këndi I lodrave dhe kafeteri!
Faleminderit!
Stafi:
MSA Company!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim