Nintendo Wii

Shitet nga: buli 26 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Nintendo Wii Nintendo Wii shume pak e perdorur me te gjitha elementet percjellese(dy joystick,dy timona,etj) Poashtu jane shume lojra te ndryshme te cilat edhe me levizjet dhe senzoret e bejne shume interesant (Fifa,Ben10,Sporte te ndryshme,etj)Eshte shume pak e oerdorur dhe eshte vertetuar qe eshte shume e mire per zhvillimin mendor dhe fizik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim