PUZZLE shiten veq sa kan ardh prej Gjermanie

Shitet nga: Kujta 18 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
SHITEN PUZZLE ME PAMJE SHUME TE BUKURA SHUME TËRHEQËSE

QYSH PO I SHIHENI EDHE JU VETE NE FOTOGRAFI
KA TURLIFARE ka Zgjedhje të shumëta

1000-she jon shumica , po qe nuk po shihen ne fotografi aq shume
Ka 500-she
Dhe 300-she

Jane TE PO SA ARDHURA NGA GJERMANIJA

KUSH ESHTE E - i iNteresuar mund te me kontaktoni ne keta numra qe po i shiheni
Me poshte ...

044 330 122

049 577 305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim