Playstation 2

Shitet nga: Erion Dodaj 15 Dhj 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Është në gjendje të rregullt . I pa përdorur fare . I ardhur nga Austria . Gratis dy CD , dhe një memory card . Gjendemi në Prishtinë .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim