Rezervo BABA DIMRIN per VITIN e RI

Shitet nga: Baba Dimri 24 Dhj 04:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Rezervo BABA DIMRIN per VITIN e RI

Rezervo baba dimrin per naten e vitit ri per femijen tuaj. rezervo tani dhe gezoje femijen tuaj ne do jemi aty ku ju deshironi dhe do ju bejm surpriza te shumta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim