Shes Sony Plastation 2

Shitet nga: Drilon 17 Jan 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Shes sony plastation 2 osht shum i rujtun me du consola me memory card qe ti ruan lojat , dhe me 8 cd .Sony eshte origjinal pra nuk esht fallc dhe nuk i pranon cd fallc .Iphone ,vetura , kafsh , veshje etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim