Shes kolicen dhe koshin per beba

Shitet nga: eta 04 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Shitet kolica chico per femije e ruajtur, qmimi shume i volitshem dhe po ashtu shitet koshi per femijet e posalindur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim