Shitet qanta

Shitet nga: Teuta Krasniqi 26 Nën 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Shitet qanta per femije e importuar nga Zvicrra e cila eshte ortopedike dhe mjaft e pershtatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim