Skateboard

Shitet nga: Skateboard 11 Pri 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Skateboard eshte ne gjendje te rregullt, eshte pak i perdorur dhe eshte blere ne Gjermani para 2 viteve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim